Біткоін

Головні новини криптовалют: Китай тисне ринок і контроль з боку США

Котирування біткоіна залишається під тиском через негативний новинний фон. Однак в останній місяць були й позитивні події. Експерт криптобіржі Currency.com пояснив, що відбувається в індустрії блокчейну.
Поки в Китаї продовжують забороняти майнінг і трейдинг криптовалют, США обмірковують посилення регулювання індустрії цифрових активів. Це чинить тиск на котирування біткоіна.

При цьому Ілон Маск продовжує «помпувати» маловідомі токени, а великі компанії проявляти інтерес до сфери блокчейну і криптовалют.

Представник криптобіржі Currency.com пояснив, які події були дійсно важливими та вплинули на ситуацію на ринку. Він розповів, чому немає нічого поганого в падінні курсу біткоіна, а також у можливому введенні більш жорстких правил для криптовалют в США.

Повідомлення містить інформацію про рух ринку, не є інвестиційним дослідженням, не повинно розглядатися в як інвестиційна рада та є суб’єктивною точкою зору на об’єкт повідомлення автора матеріалу. Минулі показники не є надійним індикатором майбутньої динаміки цін.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.