біткоін

CEO ARK Investment не рекомендує інвесторам з США здійснювати операції з BTC

Засновник і генеральний директор ARK Investment Management Кеті Вуд рекомендувала кріптоінвесторам не робити ніяких угод з біткоін, поки Податкове управління США (IRS) не змінить риторику щодо криптовалюти. Про це вона розповіла під час веб-трансляції, організованою біржею Cboe. На її думку, при проведенні транзакцій в біткоінах інвестори можуть зіткнутися з високими податками.

Вуд зазначає, що IRS розглядає біткоіни і інші криптовалюти як «власність», як акції та облігації, а не як валюту. Коли інвестор обмінює цифрові гроші на фіат або використовує для покупки товарів, то ці угоди потрапляють під податок на приріст капіталу. Сума податку за транзакцію з біткоіни буде залежати від того наскільки довго інвестор володіє кріптоактівом і який прибуток він отримав.

Раніше генеральний директор Tesla Ілон Маск оголосив, що тепер електромобілі компанії можна придбати за біткоіни. Поки такою можливістю можуть скористатися тільки жителі США, але підприємець пообіцяв, що до кінця року це зможуть зробити і жителі інших країн. Маск також зазначив, що отримані біткоіни Tesla НЕ буде конвертувати в фіат.

В кінці лютого Кеті Вуд вже висловлювалася про біткоіни, назвавши його кращим засобом для хеджування ризиків, ніж золото. Глава ARK Invest вважає, що головна криптовалюта може використовуватися в багатьох сферах, але зараз монета найкраще підходить для захисту від ризиків.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *