The Washington Post

ЗМІ: Мінфін США лобіює несприятливі для криптоіндустрії норми законопроєкту

Адміністрація президента США Джо Байдена виступає проти пропозицій виключити певні види криптовалютного бізнесу з двопартійного плану з фінансування витрат на інфраструктуру. Про це повідомляє The Washington Post з посиланням на власні джерела.

За інформацією видання, міністр фінансів Джанет Йеллен зустрілася з законодавцями, щоб запобігти ослаблення норм щодо індустрії.

Законопроєкт має на увазі додаткове фінансування у вигляді податків від операцій з криптовалют в розмірі $ 28 млрд.

Найбільшу критику і побоювання в спільноті викликало те, що в плані всіх учасників криптовалютних переказів віднесли до категорії «дилерів». Це має на увазі отримання ліцензій, ведення встановленої звітності та ряд нормативних вимог до відносин з клієнтами.

Голова комітету Сенату з фінансів Рон Уайден, сенатори Синтія Ламміс і Пет Тумі запропонували виключити з плану майнерів, операторів нод, розробників ПЗ та інших некастодіальних учасників індустрії. Зустрічаючись з законодавцями, Йеллен просувала відмова від цієї поправки, згідно з The Washington Post.

На тлі тупика в обговоренні законопроєкту сенатори Роб Портман, Марк Уорнер і Кірстен Сінема запропонували свій варіант змін до законопроєкту, але з меншою кількістю вилучених категорій учасників криптовалютного ринку.

У Білому домі заявили про підтримку цієї поправки.

«Ми вдячні голові Уайдену за його лідерство в просуванні розв’язання цього питання Сенатом. Однак ми вважаємо, що альтернативна поправка, запропонована сенаторами Уорнер, Портманом і Сінема, забезпечує правильний баланс і робить важливий крок вперед у сприянні дотриманню податкових вимог », – процитувала газета заяву офіційного представника Білого дому Ендрю Бейтса.

Нагадаємо, ексголова ФРС і відомий біткоіни-скептик Йеллен очолила Мінфін в січні 2021 року. Уже в новому статусі в лютому вона знову розкритикувала цифрове золото, назвавши його спекулятивним активом.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *