18 Липня 2021 в 20:37
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Збір особистих даних обернувся для криптобіржі Korbit штрафом

Korbit
Share this page to Telegram

Південнокорейська криптобіржа Korbit оштрафована за «надлишкові запити персональної інформації» як мінімум від одного зі своїх клієнтів.

За повідомленням інформаційного агентства Yonhap, біржа була оштрафована на суму понад $ 4000 урядовим органом за те, що зажадала від клієнта активувати обліковий запис на платформі, завантаживши фотографію свого національного посвідчення особи.

Справа була передана в Комітет із захисту особистої інформації, який провів пленарне засідання, щоб винести рішення у справі. Представник Korbit стверджував, посвідчення особи з фотографією необхідно, щоб запобігти фінансовим злочинам, таким як голосовий фішинг. Крім того, він додав, що користувачі можуть почати торгівлю відразу після активації облікових записів.

Однак комітет виніс рішення на користь користувача, заявивши, що жоден з інших конкурентів Korbit з «великої четвірки» – Upbit, Bithumb і Coinone, не вимагав посвідчення особи з фотографією для роботи на криптобіржі.

Комітет ухвалив, що в цьому випадку було б достатньо номера мобільного телефону і біржа винна в порушенні «принципів мінімального збору особистої інформації», зазначених у Законі про захист особистої інформації, прийнятому в минулому році.

Тим часом штраф не став перешкодою для подальшої роботи. Нещодавно на Korbit почалися торги невзаємозамінними токенами (NFT) на основі популярного південнокорейського драматичного серіалу. Для цього біржа уклала партнерську угоду з продюсерською компанією Studio Dragon і творцем драми Вінченцо, серіалу про мафію з Сон Джун Ки в головній ролі.

За умовами угоди компанія продасть 100 офіційних творів мистецтва обмеженим тиражем. В майбутньому планується створити більше NFT з інших популярних драм Studio Dragon.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар