Bored Ape

Яхт-клуб Bored Ape планує запустити свій токен

Офіційна сторінка у Твіттері проєкту невзаємозамінних токенів (NFT), Bored Ape Yacht Club (BAYC) – колекції з 10000 генеративних NFT, оголосила в п’ятницю, що планує запустити власний токен в першому кварталі 2022 року.

«Нерозумно просто запустити токен ERC-20; це займає кілька хвилин », – написав BAYC в Twitter. «Набагато складніше створити законно сумісний токен і налаштувати його відповідальним і сталим».

Команда BAYC зазначає, що саме ці юридичні параметри, а також інші проблеми, такі як корисність, управління, переваги для власників і охоплення аудиторії, роблять запуск токена складним. Проте, вони працюють з командою юристів Fenwick West, що спеціалізується на технологіях, і технологічною фірмою Horizen Labs, що спеціалізується на технологіях, щоб впоратися з такими складнощами.

BAYC стане одним з перших великомасштабних проєктів NFT по роздачі токенів власникам. Loot Project, NFT-проєкт рандомізованого пригодницького спорядження, отримав жетон пригодницького золота $ AGLD, токен Ethereum, який був розданий власникам NFT Loot Project. Член спільноти Loot створив токен, і учасники Loot повинні були з’ясувати варіанти його використання після запуску.

Хоча подробиці про токен BAYC ще не сформувалися, команда BAYC, схоже, вибудовує екосистему токенів до запуску токена, а не після, як це було у випадку з Loot.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *