Shiba Inu

Висхідний тренд Shiba Inu змінився корекцією та консолідацією

SHIB пробився нижче висхідної лінії тренду, яка підтримувала зростання ціни протягом останніх восьми днів, починаючи з 23 жовтня. Після денного зниження на 12,7% Shiba Inu зараз більш ніж на 25% нижче за рекордний рівень четверга і зараз стикається з ключовою підтримкою на $0,000060.

Після масштабного ралі монети-мема, що тривав кілька тижнів, ціна почала глибоку корекцію і зуміла знайти підтримку вище за рівень $0,000060. Зараз ціновий рух сформував великий низхідний трикутник (у більшості випадків цей патерн має тенденцію до руйнування), як показано на графіці нижче.

Найближчий опір знаходиться на позначці $0,000066, у разі прориву токен, швидше за все, спробує вирватися з трикутника в бичачий бік.

SHIB

Обсяг торгів зменшився під час формування низхідного трикутника, проте це важко віднести виключно до бичачого чи ведмедячого стану. Щоб надати чинності будь-якому ціновому напрямку, обсяг повинен збільшуватися.

RSI на 4-годинному таймфреймі знижується, і, ймовірно, ціна повторно протестує згаданий рівень підтримки, перш ніж можливий розворот.

MACD ведмежий на 4-годинному таймфреймі, а гістограма MACD створює на денному таймфреймі нижні максимуми. Це навряд чи позитивний знак для бугаїв, оскільки він вказує на можливу консолідацію.

Після останньої ейфорії щодо SHIB настрої змінилися на нейтральні. Критичний рівень – це наступна важлива підтримка на рівні $0,000060.

SHIB

Швидше за все, на нас чекає консолідація на рівні $0,000060, після чого може з’явитися можливість відновлення висхідного тренду. Це надасть цікаві можливості для покупки монети, особливо якщо ціна впаде до нижчих рівнів.

Перш ніж відкривати будь-яку позицію, найкраще почекати, поки трикутник буде зламаний, що супроводжуватиметься високою волатильністю.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.