Криптовалюти

Влада США посилить контроль за транзакціями криптовалют

Спеціальна комісія, сформована в Білому домі, займеться припиненням дій хакерів, які застосовують віруси-вимагачі.
Влада США посилить контроль за криптовалютними транзакціями з метою припинення дій хакерів, що використовують віруси-вимагачі, повідомляє Bloomberg. Адміністрація президента США Джо Байдена буде ретельно відстежувати перекази коштів в цифрових активах, які використовуються для виплат хакерам, пише агентство з посиланням на джерела.

У Білому домі була сформована спеціальна комісія, яка займеться припиненням діяльності хакерів, що використовують віруси-вимагачі. Про це повідомила заступник помічника американського президента з національної безпеки Енн Нюбергер. Вона відповідає за питання кібербезпеки.

За словами Нюбергер, США будуть взаємодіяти з союзниками, щоб переконати інші країни не вкривати на своїй території хакерів. Також за словами помічника президента США, Конгресу необхідно розробити стандарти щодо забезпечення кібербезпеки для американського бізнесу.

На початку червня американська влада повернула кілька мільйонів доларів, які були сплачені трубопровідною компанією Colonial Pipeline як викуп хакерам, які зламали її комп’ютерну мережу. Кошти були вилучені з криптовалютного гаманця угруповання DarkSide. Передбачається, що вона може базуватися на території Росії.

Президент Володимир Путін назвав бездоказовими звинувачення в тому, що Росія нібито веде кібервійну проти США. На думку глави держави, Росії та США необхідно об’єднати зусилля для боротьби з кіберзлочинністю.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *