17 Січня 2023 в 20:48
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Visa включила Alchemy Pay до списку офіційних постачальників послуг

Visa
Share this page to Telegram

Сервіс Alchemy Pay доданий у рамках програми розширення послуг міжнародної платіжної системи Visa для сторонніх агентів (TPA).

За заявою процесингової компанії системи Visa, Alchemy Pay виступатиме як «сполучний шлюз» між традиційними фінансами та криптовалютами. Зараз через сервіс Alchemy Pay обробляється операцією із придбання криптовалюти за допомогою фіатних грошей.

Глобальна мережа Visa налічується близько 4 млрд користувачів. На думку представників компанії, інтеграція сервісу Alchemy Pay значно полегшить цифрові платежі клієнтам, продавцям, фінансовим установам, підприємствам, стратегічним партнерам та державним установам.

За даними аналітичного агентства TokenInsight, на тлі інформації про включення Alchemy Pay до списку офіційних постачальників послуг Visa, ціна токена Alchemy Pay ($ACH) зросла на 41.39% і торгується на рівні $0.013120.

Раніше криптовалютна біржа Huobi оголосила про початок співпраці з компанією Visa для випуску кобрендингової картки Huobi Visa, яку торговий майданчик називає своїм головним продуктом для клієнтів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар