16 Січня 2023 в 09:28
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Венчурні компанії в ОАЕ відкрили фонд на $1 млрд для розвитку Web3

Web3
Share this page to Telegram

Венчурні компанії з Об’єднаних Арабських Еміратів Venom Foundation та Iceberg Capital оголосили про відкриття фонду Venom Ventures Fund (VVF) на суму $1 млрд для розвитку індустрії Web3.

Керівництво Venom Ventures повідомило, що працює із сектором Web3 вже понад три роки і зацікавлене у його розвитку. Тому фонд VVF інвестуватиме у проєкти, що розробляють децентралізовані програми та ігри на блокчейні, а також у проєкти децентралізованих фінансів (DeFi).

Крім фінансування, стартапам буде запропоновано допомогу в технічних розробках, маркетингову підтримку та консультації з правових питань. Фонд VVF також зацікавлений у вивченні метавсесвіту.

“Ми прагнемо інвестувати в багатонадійні проєкти, щоб прискорити розвиток екосистеми Web3 і досягти її масштабного поширення”, – заявив виконавчий директор VVF Пітер Кнекс (Peter Knex).

Зазначимо, що фонди, орієнтовані на галузь Web3, відкриваються не так часто. Враховуючи великомасштабні банкрутства кількох криптовалютних кредиторів та біржі FTX минулого року, багато венчурних компаній вважають за краще дочекатися більш конкретних нормативних правил для криптогалузі.

Цього місяця влада ОАЕ повідомила, що посилить нагляд за ринком цифрових активів на рівні всієї країни. За даними Fortune, через кризу, що тривала, на ринку за 2022 рік інвестиції в криптовалютну індустрію скоротилися на $5 млрд.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар