Bits Media

Венчурні фірми вклали в криптовалютні проєкти $ 6.2 млрд в II кварталі 2021 року – Bits Media

За даними видання The Block, II квартал 2021 року виявився вкрай продуктивним для венчурних інвесторів – всього за три місяці в криптовалютні проєкти була вкладена рекордна сума в $ 6.2 млрд.
Відзначимо, що I квартал 2021 року також було рекордним за цим показником, однак II квартал виявився ще більш успішним. Якщо в I кварталі венчурні фірми вклали в криптовалютні компанії $ 3.27 млрд, то в II кварталі показник виріс ще на 90%.

 The Block

Аналітик видання The Block Джон Дантоні (John Dantoni) розповів, що венчурні фірми намагаються інвестувати в криптовалютні проєкти на ранній стадії їх розвитку. Так, 171 інвестиція була зроблена на ранній стадії, а 202 угоди були укладені на найпершому етапі збору коштів.

Найбільший інтерес серед венчурних компаній викликали криптовалютні фірми, що працюють в області фінансових послуг, а також компанії, орієнтовані на розвиток інфраструктури.

Раніше повідомлялося, що британський венчурний фонд Marshall Wace планує інвестувати в криптовалютну галузь. Причому, мова йде як про вкладення в компанії, що працюють в цій сфері, так і про пряму купівлю криптовалют.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *