9 Лютого 2023 в 08:38
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

В Абхазії перевірять туристичні об’єкти щодо розміщення в них майнерів криптовалюти

майнінг
Share this page to Telegram

Співробітники поліції проводять щоденні рейди для виявлення незаконних підключень до електромережі пристроїв для видобування криптовалюти.

Прем’єр-міністр Абхазії Олександр Анкваб вимагає від енергетиків усунути всі факти незаконного підключення майнерів до електромереж, повідомила пресслужба кабінету міністрів республіки 8 лютого.

За розпорядженням президента Абхазії Аслана Бжанія було створено республіканський штаб боротьби з незаконним майнінгом криптовалюти під керівництвом Анквабу. До складу штабу увійшли керівники Мінекономіки, Служби держбезпеки, МВС, Державного митного комітету та інших відомств.

На засіданні штабу прем’єр повідомив про доручення президента посилити заходи боротьби з незаконним видобутком криптовалют та ввезенням у країну обладнання для майнінгу.

«Ситуація в електроенергетичній сфері вкрай складна, тому боротьба з майнінгом поряд з іншими заходами має суттєво знизити навантаження на інфраструктуру, – наголосив Олександр Анкваб.

Прем’єр-міністр заявив, що необхідно усунути всі факти незаконного підключення до електромереж, несанкціонованих установок та експлуатації трансформаторних підстанцій. Ця робота проводитиметься скоординовано за участю Служби держбезпеки та Міністерства внутрішніх справ.

Він відзначив персональну відповідальність керівників підприємств електроенергетики за становище, що склалося, і його зміну. Державному митному комітету доручено посилити оперативну роботу з виявлення та припинення спроб ввезення до Абхазії обладнання для майнінгу. Керівникам філій «Чорноморенерго» наказано найближчими днями завершити уточнення місць несанкціонованих установок електротрансформаторів у населених пунктах та провести перевірку об’єктів туристичної сфери щодо розміщення в них криптоферм.

Наразі співробітниками МВС Абхазії щодня проводяться рейди з виявлення нових незаконних підключень майнерів до електромережі та контролю відключених раніше майнінгових ферм.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар