12 Березня 2023 в 12:06
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

USDC повертає прив’язку до долара після спалювання токенів на $3 млрд

USDC
Share this page to Telegram

Дослідницька платформа Nansen, яка надає дані про блокчейни, констатувала, що курс стейблкоїну USDC повернувся до позначки $0,97 після спалювання токенів майже на $3 млрд.

Колапс Silicon Valley Bank (SVB) спричинив безпрецедентний обвал вартості USDC. Компанія Circle, що випускає стабільну монету, протягом останньої доби спалила USDC майже на $650 млн, а випустила на $16,7 млн. За день до цього картина була схожою, тільки у великих масштабах: спалили $2,34 млрд токенів, а випустили $366 млн. Ці дії допомогли повернути курс USDC до $0,97 після жорсткого падіння до $0,88.

USDC став однією з перших жертв колапсу SVB, оскільки банкрутний банк тримав у себе цих стейблкоїнів приблизно на $3,3 млрд. Як результат, USDC втратив прив’язку до долара.

Після новин про SVB компанія Circle запевнила спільноту, що продовжуватиме стандартні операції в очікуванні роз’яснень щодо передачі активів SVB Федеральної корпорації зі страхування фондів (FDIC) і того, як ці дії вплинуть на вкладників. Спалювання та випуск токенів став лише одним із заходів, який допоміг продовжити надавати послуги клієнтам.

Нагадаємо, що раніше Circle сама зізналася, що значна частка резервів USDC зберігалася саме у банку Silicon Valley.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар