9 Вересня 2021 в 20:39
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Урядовий гаманець Chivo став додатком №1 в Сальвадорі

Сальвадор
Share this page to Telegram

Гаманець Chivo вийшов в лідери серед додатків всього за кілька годин. Користувачі постали перед труднощами.

Закон про легалізацію біткоіна набрав чинності в Сальвадорі 7 вересня. З ним свою роботу почав урядовий криптогаманець Chivo. Перший день для розробників і користувачів додатка видався сумбурним.

Гаманець, призначений для оплати товарів і послуг, став доступний в магазинах Apple і Google. Але незабаром стало очевидним – з напливом власників Android маркетплейс не впорається. Завантаження програми з Google Play на ранньому етапі було прийняте рішення обмежити пристроями Samsung Galaxy S20 і S21.

В Apple AppStore обійшлося без обмежень, і Chivo всього за 8 годин став найпопулярнішим фінансовим додатком для iOS в Сальвадорі.

Але навіть успішно завантаживши софт, громадяни зіткнулися з проблемами. Частина з них поскаржилася на помилки при спробі пройти верифікацію. Інші змогли завантажити ідентифікаційні дані, але не отримали обіцяні президентом біткоіни на суму $ 30.

В результаті розробникам довелося провести технічні роботи. Після їх завершення президент країни, Наїб Букела, у своєму Твіттері звернувся до громадян з проханням повідомляти йому про будь-які відомі проблеми.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар