криптовалюта

Україна дозволить володіння, зберігання та оплату криптовалютами

Заступник міністра цифрової трансформації України Олександр Борняк повідомив, що в майбутньому громадяни країни зможуть розплачуватися за товари та послуги криптовалютами. Крім того, користувачі криптоактивів отримають можливість легально обмінювати їх, відображаючи операції в декларації.

Власники криптовалют отримають ряд переваг. Завдяки тому, що з’явиться законодавче регулювання цієї сфери, вони, як мінімум, зможуть захистити свої статки в віртуальних активах, якщо щось трапиться, – сказав заступник міністра в інтерв’ю «Мінфіну».

Очікується, що у зв’язку з цим значно виросте ринок посередницьких послуг в області оплати товарів криптовалют, їх зберігання та обміну. Як зазначив Борняк, це значно розширить можливості їх використання.

Заступник міністра додав, що багато хто думає, що тільки криптовалюти схильні крадіжкам шахраями, хоча найчастіше випадки шахрайства трапляються якраз з фіатними грошима.

Гарантії українським власникам криптовалют будуть забезпечені тим, що великі криптовалютні біржі зможуть отримати офіційний дозвіл на роботу в країні. Їх діяльність буде перевірятися і контролюватися, щоб регулятори були впевнені в сумлінності їх роботи.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *