CBDC

У Великобританії приступили до вивчення CBDC

Комітет з економічних питань Палати лордів почав вивчення цифрових валют центробанку (CBDC). Про це йдеться на сайті парламенту Великобританії.

У квітні Банк Англії і Казначейство Її Величності створили спільну робочу групу з вивчення CBDC. Тоді ж регулятор розмістив сім вакансій в групу з дослідження цифрової валюти.

«Комітет збере докази по основних питаннях, з якими стикається Казначейство і Банк в ході своєї роботи. Також буде розглянуто, як CBDC може вплинути на роль регулятора, грошово-кредитну політику і фінансовий сектор », – відзначили в комітеті.

Зацікавленим сторонам запропонували відповісти на десять запитань, в тому числі надати думки про ризики та переваги CBDC, а також проблеми відстеження та конфіденційності.

Крайній термін подачі відповідей – 15 жовтень 2021 року.

Раніше головний економіст Банку Англії Ендрю Холдейн припустив, що поява національних цифрових валют скоротить ризики фінансових криз.

Згідно з опитуванням, лише 24% британців підтримали впровадження цифрового фунта. Найбільшу стурбованість у громадян викликають загроза хакерських атак і порушення приватності.

Нагадаємо, глава BIS Бенуа Кере закликав центробанки прискорити розробку CBDC.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *