криптовалюти

У США від регуляторів чекають рекомендацій з нагляду за криптоіндустрією

Адміністрація президента США Джо Байдена розглядає можливість випуску розпорядження для федеральних агентств, яке зобов’яже їх вивчити криптоіндустрію і представити відповідні рекомендації по нагляду. Про це пише Bloomberg з посиланням на обізнані джерела.

Згідно з повідомленням, розпорядження буде поширюватися на Мінфін, Міністерство торгівлі, Національний науковий фонд, а також структури, пов’язані з національною безпекою.

Ініціатива буде спрямована на координацію різних відомств – адміністрація Байдена хоче виробити єдиний підхід до цифрових активів. Крім цього, документ «уточнить обов’язки» агентств по частині нагляду за криптовалютною індустрією.

Співрозмовники видання відзначили, що чиновники також розглядають можливість призначення відповідальної особи, яка буде діяти як координатор з даного питання.

За словами джерел Bloomberg, рішення про публікацію розпорядження ще не прийнято. Представник адміністрації президента зазначив, що навіть якщо Байден відмовиться від цієї ідеї, Білий Дім все одно оприлюднить загальну стратегію щодо криптовалют.

Передбачувана ініціатива є черговим підтвердженням того, що у влади США відсутні наміри наслідувати приклад Китаю і забороняти криптовалюти – замість цього вони вирішили піти шляхом регулювання.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *