11 Липня 2021 в 17:20
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

У США гідроелектростанція видобуває біткоін замість продажу надлишків

Біткоін
Share this page to Telegram

Нью-Йоркська гідроелектростанція Mechanicville, побудована ще в 1897 році, використовує частину виробленої енергії для майнінгу біткоіна.

За словами генерального директора Albany Engineering Corp. Джима Беші, електростанція видобуває біткоін, тому що це приносить більше прибутку, ніж звичайний продаж надлишкової енергії, повідомляє Timesunion.com.

Біткоін

За словами Беші, його мало турбують розмови про неекологічність видобутку біткоіна, оскільки електростанція використовує поновлюване джерело енергії. Майнінг для організації – це експериментальний підробіток, оскільки в цьому процесі вони залучають колишні у вживанні сервери.

Нещодавно його підприємство отримало історичний статус – його внесли до Національного реєстру історичних місць США. Варто зазначити, що через волатильність ринку криптовалют здобуті біткоіни відразу продаються.

Albany Engineering Corp. зайнялася майнінгом одночасно з прийняттям в Нью-Йорку законопроєкту, що забороняє видобуток біткоіна через екологічні проблеми. Неясно, чи вплине цей закон на майнінг біткоіна гідроелектростанцією, враховуючи, що вона використовує відновлювані джерела енергії.

Згідно із законопроєктом, майнінг криптовалют споживає більше енергії, ніж, наприклад, вся Швеція. Проте, прихильники біткоіна розглядають майнінг як екологічно чисту діяльність, в рамках якої все більше підприємств вдаються до поновлюваних джерел енергії.

Крім того, незрозуміло звідки беруться такі цифри враховуючи, що майнінг біткоіна розкиданий по всьому світу і ведеться переважно приватними компаніями, які не діляться своїми показниками.

Велика частина майнінгу здійснюється в провінціях Китаю з дешевою електроенергією, проте влада цієї країни блокувала видобуток криптовалют, посилаючись на загрозу фінансовій стабільності.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар