Шрі-Ланка

У Шрі-Ланці створено комітет по розробці регулювання для блокчейну і майнінгу

Кабінет міністрів Шрі-Ланки сформував комітет для розробки нормативних правил, що регулюють технологію блокчейну, майнінгу криптовалют і цифрового банкінгу в країні.

Про це написав у Твіттері міністр у справах молоді та розвитку спорту в Шрі-Ланці Намал Раджапакса (Namal Rajapaksa). Він упевнений, що завдяки добре продуманій нормативно-правовій базі, країна зможе стати одним з лідерів з розвитку цифрової економіки. Раджапакса вважає, що вивчення блокчейну і криптографії відкриє для молоді безліч можливостей, і надалі молоді люди зможуть зробити свій внесок в розвиток галузей, в яких застосовується блокчейн. Також міністр вважає, що, якщо Шрі-Ланка створить сприятливе середовище для розвитку новітніх технологій, в країну прийде іноземний капітал, збільшиться кількість нових робочих місць, буде розвиватися електронна комерція.

Раджапакса додав, що при опрацюванні правил регулювання, уряд розгляне можливість використання поновлюваних джерел енергії для розвитку «екологічного» майнінгу. Відзначимо, що ще навесні Центральний банк Шрі-Ланки застеріг інвесторів від непродуманих вкладень в криптовалюти.

До блокчейну Банк Шрі-Ланки ставиться менш насторожено. У липні регулятор вибрав три стартапи, які почали працювати над створенням платформи для ідентифікації клієнтів в банківському і державному секторі.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.