Ant Group

У Китаї випущена перша емісійна квота на викид вуглецю на блокчейні Ant Group

Китайське місто Тяньцзінь, відоме своєю важкою промисловістю і нафтопереробними заводами, випустило перший в Китаї сертифікат на компенсацію вуглецевих викидів на блокчейні.
Як повідомляє місцеве видання Binhai Times, влада Тяньцзіня випустила перший в Китаї сертифікат на компенсацію викидів вуглецю на блокчейні через кілька днів після того, як друга за величиною економіка світу запустила свій національний ринок емісійних квот.
Випуск сертифікатів на компенсацію викидів вуглекислого газу проводиться з використанням корпоративного блокчейну AntChain, що належить Ant Group. Блокчейн допоможе зробити випуск, торгівлю й аудит компенсацій за викиди вуглецю прозорими та відстежуваними.

Відповідно до п’ятирічного плану, Китай прагне досягти вуглецевої нейтральності до 2060 року. Країна розширює використання фінансування за допомогою зелених облігацій і національного ринку емісійних квот, створеного на минулому тижні.

Тяньцзінь – прибережне місто на півночі Китаю, недалеко від Пекіна. Це великий порт і промисловий центр Китаю, особливо в нафтохімічній галузі. Влада міста вже не перший раз використовує блокчейн – у 2019 році Тяньцзінь анонсував платформу митного управління на блокчейні, яка входить в ширшу ініціативу щодо інтеграції логістики з використанням блокчейну у всьому регіоні.

В кінці минулого року Всесвітній економічний форум (ВЕФ) протестував платформу на блокчейні для відстеження викидів вуглецю, а Universal Protocol Alliance випустив токен UPCO2 для вуглецевих кредитів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.