Криптовалюта Bitcoin

Twitter офіційно додав підтримку біткоін-транзакцій

Twitter офіційно додав підтримку біткоін-транзакцій за допомогою рішення щодо масштабування Lightning Network.

Раніше користувачі вже могли відправляти невеликі суми творцям контенту за допомогою сторонніх сервісів, включаючи CashApp від заснованої CEO Twitter Джеком Дорсі компанії Square. В останньому оновленні сервіс врахував потреби користувачів, які не мають доступу до традиційних платіжним методам.

У компанії пояснили, що вибрали Lightning Network з урахуванням знижених комісій за посилання транзакцій. Користувачі можуть під’єднати Lightning-гаманець або прив’язати біткоін-адрес для посилання та отримання переказів в криптовалюти. В цей час підтримується пристроями під керуванням iOS; також найближчим часом планується розширення для користувачів Android.

На початку місяця стало відомо, що Twitter тестує можливість посилання біткоін-платежів за посередництва орієнтованого на Lightning Network додатки Strike. У Twitter підтвердили, що дійсно використовують Strike для обробки біткоін-транзакцій. При цьому сама компанія не братиме участі в операціях або стягувати комісії.

«Ми хочемо, щоб у всіх людей був доступ до інструментів отримання платежів в цифровій валюті, які привернули б їх в економіку і допомогли б їм відправляти гроші за кордон з мінімальними труднощами», – заявила менеджер по продукту Естер Кроуфорд.

Раніше також наводилися дані про те, що користувачі зможуть вказувати адреси Ethereum-гаманців у своїх профілях, проте з сьогоднішнім релізом такої можливості у них не з’явилося. У Twitter заявили, що розглядають інші «потенційні опції», які можуть бути реалізовані пізніше.

Крім того, Twitter запланував додавання інструментів аутентифікації невзаємозамінних токенів, щоб користувачі могли підтверджувати володіння ними в рамках сервісу. Ініціатива, зокрема, орієнтована на власників NFT, які встановлюють їх як свої втілення, і поки знаходиться на ранніх стадіях розробки.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *