8 Січня 2023 в 16:41
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Творець Bitmex пояснив роль колишнього голови FTX

FTX
Share this page to Telegram

Відомий американський підприємець, співзасновник та колишній генеральний директор біржі BitMEX Артур Хейс продовжив звинувачувати в корупції традиційних західних фінансистів, а також ексглаву торгової платформи FTX Сема Бенкмана-Фріда (SBF). Крім того, він висловився на користь зростання фінансової системи Китаю.

Фахівець зазначив, що риторика SBF найближчими тижнями буде виключно м’якою та ретельно продуманою. Річ у тому, що останній чудово усвідомлює свою провину. Бізнесмен робитиме все, щоб виглядати привабливо перед судом США.

Хейс зазначив, що хоча б ігнорувати його персону та всі дії. За словами засновника BitMEX, Бенкман-Фрід залишив незабутній слід з глобальної макроекономічної та політичної точки зору. На думку Хейса, те, що зробив SBF, ще більше розкололо весь світ.

Артур запевнив, що провів глибинне дослідження та навіть написав есе на цю тему. Підприємець наголосив, що в сучасному світі вплив подій, таких як крах FTX, може не здаватися таким значущим, на перший погляд. Однак це не так.

На думку експерта, ця криза залишила незабутній слід на репутації криптографії, а також ще сильніше віддали США і Китай в економічному сенсі. Він зазначив, що це не можна пояснити двома словами чи однією сторінкою. Люди помітять глобальні зміни протягом найближчих п’яти років і тоді зрозуміють про що говорив бізнесмен. Хейс запевнив: Китай наздожене та пережене США в економічному плані.

За словами Хейса, сучасні глобалісти та фінансові гіганти винні в тому, що прості люди переживають глобальну кризу і Сем Бенкман-Фрід став одним з учасників цього дійства.

Хейс також заявив, що в майбутньому ситуація змінюватиметься. За запевненнями експерта, останнє десятиліття ринки акцій США перевершили ринки, що розвиваються, майже на 300%. Цей тимчасовий відрізок був піком фінансування, друкування грошей та зростання інфляції.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар