Africrypt

Творці найбільшого скаму Africrypt, що обдурили людей на $ 3.6 млрд купили громадянство Вануату

Зростання популярності криптовалют веде до появи величезної кількості скаму і шахрайства, пов’язаного з криптовалютами. У гонитві за прибутком люди вкладають величезні суми, сподіваючись на зростання своїх заощаджень.

Бажанням людей отримати величезний прибуток швидко і без спеціальних знань і навичок на тлі популярного хайпу динамічного ринку, користуються різні шахраї, створюючи численні сками.

Завдяки популярності криптовалют розробники скаму Africrypt змогли залучити $ 3.6 мільярда. Скам закрився, люди втратили гроші. А його розробники – два брата з ПАР купили собі громадянство Вануату.

Вануату – це група островів в Тихому океані з населенням всього в 300 тисяч осіб. Це населення невеликого міста в Україні. Ось що буває з творцями найбільшого скаму за всю історію криптовалют. А ви хочете жити на малонаселених островах Тихого океану?

Купівля громадянства Вануату коштує від 100,000 $ до 300,000 $, оформлених у вигляді дотацій в місцеву економіку. Куплене громадянство дає право на пільгове оподаткування на території держави та захист від дій влади інших держав.

Зазвичай дане громадянство купують люди з сумнівним минулим, переслідувані за законом в інших країнах.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.