28 Листопада 2022 в 08:52
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Творці Aave закрили 17 пулів із низькою ліквідністю

Aave
Share this page to Telegram

Відомий китайський журналіст Колін Ву повідомив про те, що на форумі управління протоколом Aave була опублікована пропозиція, яка закликає заморозити 17 пулів цифрових активів. У результаті це рішення було прийнято спільнотою на користь безпеки.

Річ у тому, що всі пули були визнані низьколіквідними та користувачів турбувала висока волатильність даних криптовалют. Керівництво майданчика запровадило зміни пізно увечері 27 листопада 2022 року. Йшлося про YFI, CRV, ZRX, MANA, 1INCH, BAT, sUSD, ENJ, GUSD, AMPL, RAI, USDP, LUSD, xSUSHI, DPI, renFIL та MKR Aave v2.

Журналісти з The Defiant повідомили: розробники провідного протоколу грошового ринку децентралізованих фінансів (DeFi) Aave із загальною вартістю заблокованих коштів (TVL) на суму понад $5 млрд, заморозили пули віртуальних активів у спробі захистити протокол від атак. Це стало наслідком нападу хакера, скоєного на пул CRV Aave, через який проєкт зазнав збитків на суму $1,6 млн минулого тижня.

Проблема в тому, що 22 листопада поточного року трейдер Авраам Айзенберг спробував використати свою прибуткову торговельну стратегію, зайнявши CRV на мільйони доларів США (USD) з неліквідного пулу Aave. Зрештою, операції спеціаліста мали неприємні наслідки й призвели до семизначних втрат для Айзенберга.

Керівництво протоколу Aave заявило, що мають засоби для покриття збитків, проте розробники прагнуть уникнути повторення подібного сценарію в майбутньому.

За даними на 10:25 28 листопада 2022, криптовалюта Aave (AAVE) торгувалася по $60,23, що на 1,26% дешевше, ніж добу тому. Котирування цієї цифрової валюти впали на 28,95% за останній місяць. Ринкова капіталізація активу становила $848,31 млн.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар