19 Грудня 2022 в 20:01
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

TVL у DeFi-протоколах знизилася на 70% за рік

DeFi
Share this page to Telegram

Експерти сервісу CryptoCompare розповіли про підсумки 2022 року. Вони зазначили, що сектор децентралізованих фінансів зазнав серйозного фіаско. Аналітики досліджували графік суми заблокованих коштів (TVL) у смартпротоколах децентралізованих фінансів (DeFi) та дійшли невтішних висновків.

Вони опублікували у Твіттері два тижневі графіки про дані значення. У першому їх розглянули топ-5 протоколів у цій промисловості. Як запевняють експерти, Показник TVL впав на 70,1% з початку року. Таким чином, якщо 1 січня 2022 року ця сума дорівнювала $75,3 млрд, то станом на 19 грудня 2022 року вона становила лише $22,5 млрд.

Крім того, фахівці розповіли, що вивчили протоколи, які входять до рейтингу п’ятдесяти найкращих за популярністю серед користувачів. Там спостерігалася аналогічна ситуація. TVL для топ-50 знизився на 67,6% за вказаний час.

Багато експертів ринку наголошували, що падіння рівня TVL не було пов’язане зі зниженням популярності сектора децентралізованих фінансів. Навпаки, індустрія DeFi приваблювала інтерес нових користувачів через те, що надавала можливість заробляти криптовалюти тим, хто не має доступу до традиційних банківських послуг.

Сума заблокованих коштів знизилася приблизно на ту ж суму, що й капіталізація всієї криптовалютної галузі. Це може свідчити про те, що з сектора DeFi не відбувалося значного відтоку грошових. Віртуальні активи подешевшали з початку поточного року.

Дослідники ринку прогнозують, що наступного року індустрії цифрових валют почне відновлюватися, а популярність сектора DeFi стрімко зростатиме.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар