SEC

Співробітник SEC: «криптовалютне шахрайство увійшло в моду у злочинців»

Помічник регіонального директора офісу Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) в Атланті заявив про надзвичайну популярність шахрайства з криптовалютами в злочинних колах.

Згідно з публікацією MarketWatch, співробітник SEC Пітер Діскін (Peter Diskin) назвав криптовалютне шахрайство «наймоднішим видом злочину» на віртуальному заході, присвяченому захисту споживачів. За словами помічника регіонального директора SEC в Атланті, міжнародні злочинці мають перевагу при здійсненні криптовалютних шахрайств, оскільки глобальний характер криптовалют може утруднити виявлення і припинення шахрайства.

«Нерідко гроші можуть бути зняті з банківських рахунків в США і відправлені за кордон, що ще більше ускладнює їх повернення, якщо щось піде не так», – сказав Діскін.

Діскін також відзначив зростання популярності просування криптоактивів знаменитостями та пов’язані з цим правопорушення. Нагадаємо, що торік SEC звинуватила актора Стівена Сігала в просуванні ICO криптовалютного проєкту Bitcoiin2Gen і в приховуванні факту отримання оплати. Сігал погодився виплатити штраф у розмірі $ 330 000.

У листопаді 2018 року SEC оштрафувала боксера Флойда Мейвезера (Floyd Mayweather) і популярного продюсера DJ Khaled за рекламу шахрайського ICO, а роком раніше регулятор закликав відомих особистостей перестати просувати цифрові маркери, назвавши це протизаконною діяльністю.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *