22 Січня 2023 в 20:57
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Solana обігнала Polygon з ринкової капіталізації

Solana
Share this page to Telegram

Polygon (MATIC) вилетів із першої десятки криптовалют з ринкової капіталізації, згідно з даними платформи CoinMarketCap. Тепер його місце посідає Solana (SOL).

За останню добу криптовалюта MATIC просіла в ціні більш ніж на 3%, тоді як SOL додала близько 1%. Динаміка на ринку за останню добу призвела до того, що ціна MATIC опустилася нижче за $1, водночас SOL подолав бар’єр у $25. У неділю, 22 січня, вдень загальна ринкова капіталізація Solana становить трохи менше $9,3 млрд, у свою чергу у Polygon вона трохи більше ніж $8,6 млрд.

За останні місяці багато токенів просіли в ціні через негативний для всього крипторинка фон новин. Восени-взимку справа про банкрутство FTX призвела до суттєвого зниження котирувань. Попри це, довгостроковий позитив щодо MATIC останнім часом тільки набирав сили серед інвесторів, на тлі чого криптовалюта і потрапила до топ-10 із капіталізації. Одним з основних каталізаторів подібних настроїв виступив запуск zkEVM.

Крім того, позитивним фактором для MATIC стала діяльність проєкту на ринку NFT: було укладено кілька домовленостей, зокрема про партнерство з компанією Rarible. За останній тиждень 109 NFT Rarible було продано за $8260.

Раніше інший великий NFT-проект Moonbirds підписав угоду з голлівудською агенцією UTA.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар