Сингапур

Сінгапур видає криптовалютну ліцензію двом новим бірж

Валютне управління Сінгапуру (MAS), головний фінансовий регулятор країни, видало ліцензії на криптовалюти брокерського підрозділу DBS Bank DBS Vickers і австралійської біржі Independent Reserve. Ліцензія дозволить двом фірмам пропонувати криптовалютні брокерські послуги місцевим клієнтам.

Австралійська біржа Independent Reserve стала першою в країні, яка запропонувала свої послуги роздрібним і інституційним інвесторам в Сінгапурі.

DBVS буде підтримувати керівників активами та фінансових гігантів в проведенні криптовалютних платежів через DBS Digital Exchange (DDEx). І DBS, і Independent Reserve отримали принциповий дозвіл MAS на пропозицію послуг криптографічних токенів ще в серпні цього року.

«Ми спостерігаємо стійкий попит з боку наших клієнтів з моменту запуску DDEx в грудні минулого року (2020). Ми очікуємо, що число учасників DDEx подвоїться до 1000, а також буде збільшуватися на 20-30 відсотків щорічно протягом наступних трьох років у міру того, як цифрові маркери та торгівля криптовалютами набувають все більшого поширення. Ми вважаємо, що ліцензія DBSV може збільшити обсяги DDEx в найближчі місяці та прискорити темпи зростання екосистеми цифрових активів DBS », – сказав Енг-Квок Сіет Моєй, глава відділу ринків капіталу DBS».

Дві нові криптовалютних ліцензії відкриють ринок криптовалют Сінгапуру для нових гравців, поступившись місцем здорової конкуренції, а також зроблять Сінгапур зростальним криптоцентром.

Сінгапур стає все більш популярним постачальником криптосервісів, попри те, що основні криптоплатформи, такі як Binance, як і раніше стикаються з проблемами відповідності. Раніше на цьому тижні Binance оголосила про закриття спотової торгівлі та послуг по залученню фіатних грошей через Binance.com після того, як її вебсайт був внесений до списку сповіщень інвесторів.

Однак важливо відзначити, що Binance має тільки закриті послуги через глобальну платформу, дочірня компанія криптобіржі під назвою Binance Singapore подала заявку на криптографічну ліцензію і зараз працює зі схвалення принципу jn від MAS.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.