BBVA

Швейцарський підрозділ BBVA запустив інвестиційний рахунок з підтримкою біткоіна

Швейцарський підрозділ іспанського банківського гіганта BBVA запустив новий тип інвестиційного рахунку під назвою New Gen з підтримкою покупки та зберігання біткоіна.
Згідно із заявою BBVA, відкрити новий інвестиційний рахунок можуть клієнти банку з безлічі країн, включаючи країни Євросоюзу, Мексику, Аргентину та інші. Для цього клієнт повинен пройти 15-хвилинну співбесіду по відеозв’язку і зробити депозит в розмірі $ 10 000.

Крім біткоіна програма New Gen дозволяє інвестувати в акції технологічних компаній і фондів. Фокус зроблений на перспективних напрямах, на зразок штучного інтелекту або 3D-друку. Також рахунок підтримує функцію «стеження та емулювання» портфелів таких інвесторів, як Кеті Вуд (Cathie Wood) або Уоррен Баффет (Warren Buffet).

«З програмою New Gen ми хочемо залучити інвесторів нового типу, які цікавляться новими секторами, з великим потенціалом. Рахунок надає доступ до нових інвестиційних ідей і активів, з одними з кращих ставок у Швейцарії та з усіма гарантіями BBVA », – розповів директор по споживчих рішень BBVA Switzerland Хав’єр Рубіо (Javier Rubio).

Криптовалютний гаманець в рамках рахунку New Gen дозволяє зберігати, купувати та продавати біткоін. Він інтегрується з банківським додатком BBVA, що дозволяє клієнтам відстежувати всі параметри своїх інвестицій.

Новий інвестиційний рахунок розширює криптовалютні послуги швейцарської філії BBVA. В середині червня банк запустив окрема пропозиція з торгівлі та зберігання біткоіна.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *