Shiba Inu

Shiba Inu став найпопулярнішим токеном на криптобіржі Coinbase

Добовий обсяг торгів альткоіном на найбільшій криптовалютній біржі США перевищив $ 1,3 млрд, випередивши біткоін ($ 774 млн)

Токен Shiba Inu став найбільш вторгованим на найбільшій в США криптовалютній біржі Coinbase. Добовий обсяг торгів мемної криптовалюти перевищив $ 1,3 млрд. Аналогічний показник біткоіна становить $ 774 млн. За останню добу Shiba Inu подорожчав на 92%. На 18:40 токен торгується на рівні $ 0,00001872. Альткоін зайняв 21 місце в списку найбільших за капіталізацією криптовалютою ($ 9,2 млрд).

Після того, як вартість альткоіна різко зросла, один з великих власників перевів Shiba Inu вартістю більш ніж $ 83 млн з однієї адреси на іншу. Комісія за переказ склала $ 46. Цей «кит» придбав 6,1 трлн монет Shiba Inu в кінці вересня, заплативши приблизно $ 43,8 млн. Таким чином, за тиждень він отримав близько $ 74 млн «паперового прибутку».

«Китами» називають великих власників криптовалют.

Токен Shiba Inu його творці називають «вбивцею Dogecoin». На сайті проєкту сказано, що його основне завдання – перевершити за капіталізацією улюблену криптовалюту Ілона Маска. Розробники Shiba Inu стверджують, що надихнулися прикладом Reddit-спільноти WallStreetBets, яка штучно роздула вартість акцій GameStop, AMC і інших збиткових компаній.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *