29 Листопада 2022 в 20:22
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Сем Бенкман-Фрід знову висловився про крах FTX

FTX
Share this page to Telegram

Сем Бекнман-Фрід дав нове інтерв’ю, в якому знову висловився про недавній крах своєї біржі FTX. Примітно, що бізнесмен заперечує будь-які правопорушення.

Бекнман-Фрід підкреслив, що всупереч твердженням багатьох, він не мав так званого бекдор-доступу до бази FTX. А тому він не міг маніпулювати активами та конфіденційними даними своїх клієнтів. Про це він розповів ютуберу Тіффані Фонг 29 листопада 2022 року.

Водночас він визнав, що багато в чому не мав рації щодо балансової звітності Alameda Research. Підприємець підкреслив, що ситуація була неконструктивно позначена бухгалтерською проблемою.

Цікаво й те, що за словами екскерівника FTX, крах майданчика був викликаний зовсім не складною кризою ліквідності, як багато хто вважав. Експерт вважає, що відомі події були спровоковані масивною кореляцією активів під час руху вільного ринку.

Бекнман-Фрід заявив, що його юристи виступили проти того, щоб він повністю взяв на себе відповідальність за крах FTX. Примітно, що на тлі банкрутства біржі сам бізнесмен зіткнувся з низкою юридичних проблем. До речі, проти нього ініціювали колективний судовий позов на суму близько $11 млрд. При цьому дедалі частіше з’являються заклики про екстрадицію Бенкмана-Фріда до США, де він має понести відповідальність за крах криптопрокат FTX.

Раніше наша редакція інформувала: з’явилися відомості, що вже 5 грудня цього року Coinbase Wallet припинить підтримку низки активів, до яких увійшли Bitcoin Cash та Ripple. За словами представників компанії, це рішення обумовлено низьким інтересом користувачів до даних цифрових валют.

Однак це не означає, що користувачі втратять свої кошти. Клієнти зможуть без проблем здійснити експорт спеціальної фрази на іншого постачальника, який підтримуватиме потрібні блокчейни.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар