17 Січня 2023 в 20:52
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

SEC ненавмисно опублікувала дані майнерів

SEC
Share this page to Telegram

Представники Комісії з цінних паперів та бірж США ненавмисно опублікували в мережі особисті дані деяких криптомайнерів, що порушує федеральний закон про конфіденційність. Регулятор протягом кількох років провадив приватне розслідування діяльності блокчейн-компанії Green, яка створила децентралізовану енергосистему.

Представники відомства зверталися до споживачів компанії щодо придбаних послуг. Своєю чергою фахівці з Green співпрацювали з SEC, надавши інформацію про 650 своїх клієнтів за допомогою електронного листа. Відбувся витік інформації та дані користувачів з’явилися у мережі.

Це спровокувало хвилю обурення. Багато майнерів зазначили, що втраченої інформації більш ніж достатньо для їхньої ідентифікації та подальшого злому обладнання, яке вони використовують у роботі. З правової точки зору американський регулятор цим порушив федеральний Закон про конфіденційність від 1974 року.

Нормативний документ забороняє обмін даними, зібраними SEC, без належної згоди. Своєю чергою, надання інформації за допомогою електронного листа може розглядатися як порушення чинного законодавства.

Раніше наша редакція повідомляла: кілька років тому за невідомих обставин зникла дружина експромоутера шахрайського стартапу BitConnect Джона Бігаттона. Громадськість продовжує розглядати різноманітні теорії щодо цієї події.

Робочою версією залишається потенційне самогубство Мадлен Бігаттон, яка могла кинутися зі скелі. Але проблема у тому, що її тіло не було знайдено. Є також версія, що Мадлен могла загрожувати своєму бачу, тому не можна виключити вбивство.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар