xrp-криптовалюта

Розробники XRPL Labs запропонували новий тип аккаунта в XRP Ledger

Команда розробників програмного забезпечення XRPL Labs, яка працює над реєстром XRP, представила важлива пропозиція. В результаті інструментарій XRPL може бути доповнений новим типом облікового запису.

Згідно з офіційною заявою, опублікованою XRPL Labs у своїх офіційних каналах в соціальних мережах, розробники представили стандартну пропозицію XLS-23d.

Представляємо «Полегшені рахунки» (Lite Accounts). Річард і @WietseWind виступили з новою стандартною пропозицією (XLS-23d) для облікових записів XRP Ledger з нижчими вимогами до резервів, що споживають менше місця XRPL.

Пропозиція Lite Accounts також включає «спонсоровані акаунти».

Згідно з проєктом на GitHub, власникам XRP пропонується дозволити відкривати новий тип облікового запису XRP Ledger («Lite Accounts») тільки з одним XRP, в той час, як «Резерв облікового запису» для звичайних акаунтів становить 5 XRP (плюс 15 підлягають погашенню XRP).

Провідний розробник XRPL Labs Вітсен Вінд додав, що функціональність Lite Accounts буде обмежена: вони будуть підтримувати тільки зберігання, відправлення та одержання токенів XRP. Їх не можна використовувати, наприклад, для створення пропозицій, каналів оплати або «hooks».

У разі схвалення ініціативи ця поправка оптимізує логіку зберігання даних в XRP Ledger: «Lite Accounts» споживатимуть менше простору XRPL.

Друга частина пропозиції спрямована на введення типу облікового запису «Спонсорований», яка відкриває шлях для спонсорування користувачів в XRP Ledger.

«Полегшені рахунки» можна підвищити до повноцінних, заплативши додаткову комісію в XRP.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *