WhaleFarm

Розробники WhaleFarm повалили ціну токена і зникли з грошима інвесторів

Анонімна команда розробників проєкту DeFi розпродала свої маркери, викликавши обвал курсу, і зникла. Творці WhaleFarm викрали криптовалюти клієнтів на $ 2.3 млн.
WhaleFarm був запущений в цьому місяці, причому спочатку були підозри, що це шахрайський проєкт. Розробники обіцяли річний дохід до 7 217 848%. Для дохідного фермерства проєкт приймав велику кількість різних криптовалют, включаючи BNB, BUSD, USDT, BTC, ETH, ADA, DOT і LINK.

Нечуваний прибуток, як виявилося, привернув досить багато користувачів, і курс токена WhaleFarm показав помітне зростання. Однак після того, як розробники продали свої запаси токенів, курс за лічені хвилини впав на 99% і токен тепер торгується нижче $ 0.2. Одночасно з цим вони видалили офіційну групу в месенджері Telegram і обліковий запис в Twitter.

Як бачимо, розробники зробили класичний «екзит-скам». Поки неясно, скільки творці WhaleFarm отримали від продажу токенів, але, за попередніми оцінками, вони викрали вкладені в проєкт криптовалюти на суму $ 2.3 млн.

Тижнем раніше аналогічний злочин скоїли розробники одного з передових проєктів DeFi на мережі другого рівня Polygon під назвою Polywhale Finance. Проєкт також був створений анонімною командою.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *