19 Січня 2023 в 05:28
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Розробник MetaMask ConsenSys звільнить 11% штату

ConsenSys
Share this page to Telegram

Глава ConsenSys Джо Любін анонсував звільнення в компанії через оптимізацію

Компанія-розробник криптогаманця MetaMask ConsenSys скоротить 97 співробітників, що становить 11% всього штату. Про це заявив генеральний директор Джо Любін.

«Сьогодні нам потрібно ухвалити надзвичайно складне рішення щодо оптимізації деяких команд ConsenSys, щоб пристосуватися до складних та невизначених ринкових умов. Це рішення торкнеться 97 співробітників, що становить 11% від загальної чисельності персоналу ConsenSys», — написав Любін.

Згідно з повідомленням у блозі, звільнені співробітники ConsenSys по всьому світу отримають щедру вихідну допомогу залежно від терміну перебування на посаді. Також їм буде надано індивідуальну підтримку з боку зовнішнього агентства з працевлаштування та розширено медичні пільги.

Любін підкреслив фінансову міць ConsenSys, заявивши, що складне рішення про оптимізацію зосередить стратегію фірми на її основних продуктах та вивченні нових можливостей у комерції Web3 у міру її перетворення на мейнстрим.

За його словами, оптимізуючи компанію, керівництво переслідувало дві цілі: скоротити операційні витрати за одночасного підвищення сили та концентрації продуктових команд.

«Продуктові команди продовжуватимуть зростати, і ми продовжимо надавати їм потрібні ресурси. У 2023 році наші зусилля будуть, як і раніше, зосереджені на розширенні наших основних пропозицій та створенні нових моделей доходів від криптовалют. Ми продовжимо стратегічно інвестувати в галузі зростання та нові можливості», — заявив Любін.

Попри те, що 2023 рік тільки розпочався, а крипторинок почав відновлюватися, криптокомпанії продовжують анонсувати скорочення видатків і, зокрема, чисельність персоналу. Зокрема про плани скоротити штат заявила криптобіржа Coinbase, яка збирається звільнити 950 співробітників (близько 18%), щоб зберегти капітал компанії на тлі погіршення ринкових умов. Ще одна велика біржа – Gate.io – скоротить штат приблизно на половину.

Про плани звільнити частину співробітників повідомила гонконзька криптовалютна торгова фірма OSL. Окрім звільнень, фірма також скоротить витрати на третину. Проте скільки саме співробітників планується скоротити, невідомо.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар