Republic

Republic пропонує «NFT безпеки» для фанатів

Інвестиційна платформа Republic тепер пропонує те, що вона називає «Security NFT», спрямована на те, щоб дати меломанам можливість розділити права на гонорари артистів.

Ці так звані «S-NFT» являють собою вкладення фанатів в пісні та альбоми виконавців і подальший прибуток, який ці музичні активи генерують за допомогою відтворення, потокової передачі та ліцензування.

Одна з основних цілей Republic – повернути артистам контроль над своєю музикою, а також залучити фанатів. Цей вид інвестицій зазвичай включає покупку прав на музику через «членські одиниці» LLC, яка володіє піснею або альбомом, пояснює компанія на своєму вебсайті.

«Ті ж одиниці членства, які зазвичай можуть бути представлені сертифікатом членства LLC, замість цього будуть представлені S-NFT», – сказав директор зі стратегії Republic Піалі Адітья.

Спочатку фанати зможуть вкластися в нову пісню репера Lil Pump, під назвою Mona Lisa за участю Soulja Boy, а також незазначений трек від електронного виконавця KSHMR. Згодом артисти можуть пропонувати інвесторам квитки, товари та «не пов’язані з безпекою» NFT-продажу також через Republic.

Republic використовує децентралізовану платформу однорангового кредитування Opulous для інвестицій, пов’язаних з музикою. Opulous, побудований на блокчейні Algorand, фокусується на кредитах DeFi для музикантів і NFT, які дозволяють любителям музики брати участь в авторських правах на музику артистів.

Republic пропонує S-NFT відповідно до правил краудфандингу США (CF). «Republic – це зареєстрований краудфандинговий портал, який дозволяє розміщувати пропозиції в рамках Reg CF», – сказав Адітья. «Як і всі пропозиції з безпеки Reg CF, ці пропозиції не схвалені та не кваліфіковані SEC».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *