BlockFi

Регулятори ще одного штату США висловили свої претензії до BlockFi

Штат Алабама став другим штатом в Сполучених Штатах, який розкрив стурбованість з приводу BlockFi, основної платформи для кредитування криптовалют.

Згідно із заявою ASC, процентні рахунки BlockFi в криптовалюті BlockFi є цінними паперами. «BlockFi привернула по всьому світу не менше 14,7 млрд доларів шляхом продажу цих цінних паперів», – заявив регулятор.

ASC стверджує, що BlockFi разом зі своїми афілійованими фірмами BlockFi Lending і BlockFi Trading фінансують свої операції з кредитування криптовалют і торгівлю «принаймні частково» шляхом коштів, отриманих від продажу незареєстрованих цінних паперів в порушення законодавства про цінні папери. У заяві також стверджувалося, що BlockFi не розкрила інвесторам, що її BIA не схвалив ASC або будь-яким іншим регуляційним органом з цінних паперів, попри те, що фірма рекламувала себе як «регульовану в США організацію».

Згодом BlockFi заявила, що компанія була поінформована про постанову ASC, запевнивши, що вона веде «активний діалог з регуляційними органами по всьому світу», в тому числі в Алабамі. Компанія як і раніше впевнена, що її продукти законні й підходять для учасників ринку криптовалют, заявили представники BlockFi, додавши: «Наша позиція не змінилася – обліковий запис BlockFI не є цінним папером».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.