токен

Регулятор Південної Кореї заборонив співробітникам криптовалютних бірж торгувати токенами свого майданчика

Незабаром після закриття 35 криптовалютних бірж, які не пройшли реєстрацію, регулятор Південної Кореї заборонив персоналу бірж продавати токени, що випускаються цими платформами.

Уряд Південної Кореї запровадив додатковий пункт до закону «Про звітність фінансових організацій (FTRA)». Згідно з заявою Комісії з фінансових послуг Південної Кореї (FSC), операторам торгових платформ (VASP) та їх персоналу заборонено торгувати токенами, що випускаються на майданчику. “Правило про конфлікт інтересів” поширюється і на співробітників організацій, афілійованих з криптовалютними біржами.

Ці заходи призначені для запобігання шкоди користувачам та підвищення прозорості операцій з криптовалютами. Оператори торгових майданчиків повинні протягом одного місяця вибудувати внутрішні процеси в організації таким чином, щоб співробітники дотримувалися правила конфлікту інтересів. Адміністрація криптовалютної біржі, яка не виконала вимог регулятора, загрожує припинення діяльності та штраф до 100 мільйонів вон (85 000 доларів). Правило про конфлікт інтересів спрямоване зокрема на припинення інсайдерської торгівлі на криптовалютних біржах.

У багатьох країнах власникам компаній та директорату дозволено торгувати власними акціями. Наприклад, у США власники компаній надають інформацію про операції регулятору або опубліковують її протягом двох днів після угоди.

Нещодавно компанію ОpenSea залишив керівник підрозділу Нейт Честейн (Nate Chastain), якого підозрюють в інсайдерській торгівлі NFT.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *