6 Лютого 2023 в 07:50
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Реабілітаційний центр в Іспанії почав лікувати залежність від криптотрейдингу

Криптобіржі
Share this page to Telegram

Іспанський реабілітаційний центр The Balance додав до списку своїх послуг лікування криптовалютного трейдингу, який став новим видом залежності.

Центр було засновано у Швейцарії, проте основний офіс знаходиться на іспанському острові Мальорка. Також є філії у Лондоні та Цюриху. Нещодавно до Центру звернувся клієнт із проханням допомогти йому впоратися із залежністю від торгівлі криптовалютами. За його словами, він щотижня неконтрольовано здійснював угоди на суму від $200 000 і більше.

Лікування такої залежності триває чотири тижні й відбувається за допомогою психотерапії, а також оздоровчих процедур, на кшталт масажу та йоги. Ціна лікування може досягати $75 000. В організації заявили, що підходять до реабілітації за допомогою когнітивно-поведінкової терапії, мотиваційного інтерв’ювання та психодинамічної теорії.

Специфіка динамічного ринку криптовалют, з його постійними злетами та падіннями, призвела до реального попиту на послуги реабілітаційних центрів. Тепер серед людей, які борються з наркотичною, алкогольною чи іншими залежностями, можна побачити залежних від торгівлі криптовалютою.

Ще 2020 року вийшло дослідження, присвячене залежності від трейдингу. Відповідно до нього, між надмірним захопленням торгівлею криптовалютами та залежністю від азартних ігор є зв’язок.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар