Subaru WRX

Ралійна Subaru WRX Коліна Макрея продана в Австралії за 8.4 BTC

На аукціоні в Австралії ралійний автомобіль Subaru WRX відомого в 1990-х перегонника Коліна Макрея проданий за 500 000 австралійських доларів з оплатою в біткоіні.

Торги пройшли на Lloyds Auctions 30 вересня. Спочатку фахівці аукціонного будинку вважали, що достатньо старий автомобіль буде коштувати від $ 10 000 до $ 15 000. Однак виявилося, що машина брала участь в Чемпіонаті світу з ралі (WRC), а за її кермом сиділи легендарні перегонники – Колін Макрей (Colin McRae) і Карлос Сайнс (Carlos Sainz).

Іменитий екземпляр Subaru WRX був доопрацьований британською фірмою Prodrive для участі у світовому ралійного чемпіонату WRC. Деякі фанати навіть припускали, що його вартість може перевищити мільйон австралійських доларів ($ 730 000), проте за підсумком аукціону вдалося виручити половину цієї суми. Покупець заплатив за машину в біткоіні (за курсом на 30 вересня це приблизно 8.4 BTC). Покупець колекційного авто і точна сума виплати в BTC залишилися невідомі.

Colin McRae

Відзначимо, що дилери колекційних і раритетних автомобілів в Австралії часто приймають криптовалютні платежі. Подібні рідкісні покупки часто відбуваються і в інших країнах. Ще у 2016 році у Фінляндії покупець оплатив електромобіль Tesla Model S за допомогою біткоіна. Сума покупки склала 140 000 євро. Раніше генеральний директор біржі Kraken Джессі Пауелл (Jesse Powell) говорив, що до 2023 року на 1 BTC можна буде купити автомобіль Bugatti.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *