Band Protocol

Проєкт Band Protocol провалив оновлення мережі блокчейн-оракулів

Мережа децентралізованих оракулів Band Protocol не змогла провести оновлення блокчейну BandChain до другої фази. Канали постачання даних і партнери не постраждали, ніякі засоби не втрачені, запевнила команда проєкту.

1/ Dear Band Community, we would like to share our post-mortem per the migration process with a detailed timeline of events, our course of action, and resolution plan.

Our oracle feeds and partners were not affected, and no funds were lost.https://t.co/NLuvKwyoeQ— Band Protocol (@BandProtocol) July 14, 2021

У середу, 13 липня 2021 року о 14:02 команда Band Protocol спільно з публічними валідаторами зупинила BandChain для підготовки до переходу від версії GuanYu до Laozi.

Під час запуску нової мережі через три години кілька публічних нод-валідаторів не змогли приєднатися до своїх однорангових партнерів (бенкетів). В результаті не вистачило голосів для схвалення нових блоків.

Основна група розробників повторила процес міграції з меншим набором бенкетів, але ноди зіткнулися з тією ж проблемою. До неї додалася надзвичайно високе завантаження пам’яті роботою ПО деяких валідаторів.

Після декількох спроб застосувати потенційні рішення розробники прийшли до висновку, що продовжувати міграцію занадто необачно. В результаті консенсусу мережу відкотили до першої версії.

Приблизно через три години після початку спроби поновлення BandChain GuanYu відновила роботу.

Команда проєкту заявила, що аналізує виниклі проблеми, щоб в майбутньому перехід до другої фази пройшов успішно.

Однією з головних причин його зриву розробники вже назвали різницю між тестовими й основними мережами.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *