16 Листопада 2022 в 21:35
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Промисловий метавсесвіт заощадить Renault до 2025 року $330 млн

Renault
Share this page to Telegram

Автомобільна компанія Renault оголосила, що вже запустила промисловий метавсесвіт, заснований на ряді процесів, які дозволяють компанії відстежувати дані з усіх своїх виробничих ліній. Цей промисловий світ включає взаємозв’язок виробничих ліній, моніторинг всього ланцюжка постачання і багатьох постачань.

У компанії заявили, що впровадження цієї технології принесе суттєві вигоди, у тому числі економію близько $330 млн до 2025 року. Передбачається, що промисловий метавсесвіт дозволить компанії скоротити час доставлення на 60% та зменшити вуглецевий слід виробництва автомобілів на 50%. За прогнозами Renault, гарантійні витрати також скоротяться на 60%.

Щодня на промислових майданчиках Groupe Renault збираються мільярди даних. Метавсесвіт забезпечує моніторинг у режимі реального часу, що підвищує гнучкість та адаптованість промислових операцій, а також якість виробництва та ланцюжка постачання, – сказав виконавчий віцепрезидент промислової групи Renault та голова Iberia Хосе Вісенте де Лос Мозос.

Метавсесвіт Renault живить система, заснована на цифрових двійниках, копіях заводів та виробничих ліній, якими управляє компанія, але у віртуальному світі.

В систему надходять потоки даних із заводів та виробничих ліній, які були оснащені рішенням для збирання масиву даних під назвою [email protected], яке зараз також пропонується іншим компаніям.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар