Біткоін

Посилюється тренд на довгострокове зберігання біткоіна

У середині вересня компанія Arcane Research повідомляла, що кількість біткоінів, розміщених на криптобіржах, скоротилась до трирічного мінімуму. Останній раз аналогічна ситуація спостерігалася в серпні 2018 року.

Довгострокові власники BTC, яких все частіше називають ходлерами, відмовляються продавати криптовалюту, навіть коли та падає в ціні.

За даними Glassnode, під контролем ходлерів зараз знаходиться трохи більш як 80% від загальної пропозиції біткоіна – це рекордний показник, що не спостерігається з 2015 року.

Аналітики Arcane Research з’ясували, що довгострокові інвестори вважають за краще купувати кожне падіння і відразу ж виводять BTC на автономне зберігання. Причому ходлери виявлялися виводити монети на біржі навіть в ті періоди, коли вартість біткоіна додає.

Ми спостерігаємо тенденцію, при якій тиск на ринок слабшає, тому що падає пропозиція BTC, а попит, навпаки, посилюється.

Накопиченням займаються практично всі категорії інвесторів. У звіті Glassnode, опублікованому напередодні ввечері, говориться, що число біткоін-адрес, що містять не менше 0,01 BTC, встановило новий рекорд (9,172 млн).

Вересневий відкат біткоіна привів до того, що частка прибуткових гаманців скоротилася до 78,6%, підкреслили аналітики.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.