10 Січня 2023 в 21:35
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Південнокорейська податкова відкрила розслідування проти Bithumb

Bithumb
Share this page to Telegram

Національна податкова служба Південної Кореї (NTS) розпочала спеціальне розслідування щодо операторів криптовалютної біржі Bithumb, повідомляє Yonhap.

Відомство перевіряє можливе порушення податкового законодавства компаніями Bithumb Korea, Bithumb Holdings та іншими афілійованими особами. З цією метою NTS вивчає їхні внутрішні та міжнародні транзакції. Співробітники служби провели обшуки в офісах фірм.

Журналісти зазначили, що розслідування веде бюро NTS, яке не займається плановими перевірками.

Це не перший випадок, коли біржа стикається із претензіями податкової. За результатами попереднього розслідування NTS наприкінці 2019 року зажадала від Bithumb Korea заплатити понад 80 млрд вон (~$69 млн) податку на прибуток, отриманий від інвестицій іноземних користувачів платформи.

У вересні 2020 року поліція провела серію обшуків в офісах пов’язаних з біржею компаній у рамках справи про шахрайство з токенсейлом BXA на $25 млн. Тоді ж правоохоронці викликали на допит CEO і голову біржі Лі Чон Хуна.

У жовтні 2022 року стало відомо, що за звинуваченнями в обмані інвесторів йому може загрожувати до восьми років в’язниці. Згідно з Yonhap, Хуна вважають реальним власником біржі й спеціальне розслідування NTS імовірно пов’язане з його кримінальною справою.

Нагадаємо, у липні ЗМІ дізналися про переговори FTX про купівлю Bithumb.

Платформу вперше виставили на продаж у 2018 році. З того часу серед можливих покупців фігурували Huobi, Nexon Group, Naver, Morgan Stanley та інші.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар