2 Грудня 2022 в 09:02
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

NYDFS запропонував стягувати плату з ліцензованих криптокомпаній за їхнє регулювання

NYDFS
Share this page to Telegram

Департамент фінансових послуг Нью-Йорка запропонував внести поправки до законодавства, згідно з якими ліцензовані криптовалютні компанії будуть зобов’язані сплачувати збір за регулювання їхньої діяльності.

Ця пропозиція була висунута для 10-денного громадського обговорення суперінтендантом Департаменту фінансових послуг Нью-Йорка (NYDFS) Едріен Харріс (Adrienne Harris). Харріс пояснила, що відповідно до Закону про фінансові послуги, NYDFS може стягувати із зареєстрованих фінансових організацій, не пов’язаних із криптовалютами, плату за здійснення нагляду за їх діяльністю. Враховуючи, що в цьому законі немає положень про криптовалютні компанії, ініціатива допомогла б регулювати криптоактиви нарівні з іншими фінансовими організаціями, які легально працюють у штаті.

Плата, яку NYDFS пропонує стягувати з ліцензованих криптовалютних компаній, залежатиме від загальних операційних витрат відомства, пов’язаних із регулюванням їхньої діяльності, а також інших накладних витрат. Це означає, що у кожному випадку компанії платитимуть різні суми. При цьому загальну суму їхньої заборгованості буде розбито на п’ять платіжних періодів протягом фінансового року. Харріс підкреслила, що завдяки новим поправкам, NYDFS залучить до свого штату найкращих фахівців із регулювання віртуальних валют.

«Завдяки ліцензуванню, контролю та правозастосуванню, ми виводимо компанії на дотримання суворих міжнародних стандартів. Стягуючи оплату за регулювання криптокомпаній, Департамент продовжить захищати споживачів та забезпечувати безпеку цієї галузі», – сказала керівник NYDFS.

Раніше фінансовий регулятор Нью-Йорка виступив проти запуску «регулятивних пісочниць» для фінтех-компаній, побоюючись, що вони можуть ухилятися від дотримання чинних законів. Нещодавно Харріс заявила, що після краху біржі FTX регулятори зобов’язані посилити заходи нагляду за індустрією криптовалюту.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар