28 Вересня 2021 в 18:48
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Нуріель Рубіні назвав причину можливого зниження крипторинку

Криптовалюти
Share this page to Telegram

За словами економіста, в найближчі місяці індустрію цифрових активів захочуть врегулювати в США, Європі, Великобританії та Японії.

Американський економіст і професор Нью-Йоркського університету Нуріель Рубіні, який передбачив глобальну фінансову кризу 2008 року, спрогнозував, що вартість цифрових активів найближчим часом може знизитися через тенденцію на регулювання криптовалют. Більшість цивілізованих країн не хочуть жити у світі, де можна анонімно переказувати гроші з США на Сейшели або будь-який інший офшорний центр, заявив Рубіні на зустрічі ВТБ Private Banking із заможними клієнтами.

На думку економіста, в найближчі місяці індустрію цифрових активів захочуть врегулювати в США, Європі, Великобританії та Японії.

«Напевно, це призведе до зниження цінності деяких з цих активів. Але я не думаю, що вони загинуть зовсім », – зазначив Рубіні.

Також Рубіні вважає, що приватні криптовалюти як засоби розрахунків проживуть 5-10 років з моменту виникнення цифрових валют центральних банків. Національні цифрові валюти будуть набагато надійніше, впевнений економіст.

Рубіні – давній критик криптовалют. В кінці минулого року він називав криптовалюти «смітником» і стверджував, що вони використовуються для ухилення від сплати податків і відмивання коштів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар