Nubank

Nubank об’єднується з Creditas для забезпечення кредитів

Дві з найважливіших бразильських фінтех-компаній об’єднують зусилля, щоб поліпшити доступ до варіантів цифрового кредитування. Тепер Nubank буде пропонувати своїм бразильським клієнтам доступ до забезпечених кредитів завдяки партнерству з Creditas.

Клієнти Nubank повинні мати доступ до кредитних продуктів Creditas, через його додаток до кінця року, говориться в повідомленні латиноамериканського neobank від 13 вересня, про який раніше повідомляло Reuters.

Це партнерство має потенціал для поглиблення, оскільки Nubank заявив, що через два роки він може прийняти рішення про володіння до 7,7% акцій Creditas.

Оцінка Creditas зросла до 1,75 мільярда доларів в грудні 2020 роки після раунду фінансування серії E на 255 мільйонів доларів, проведеного LGT Lightstone. Це було за раундом на 231 мільйон доларів, проведеним японською SoftBank Group Corp. у 2019 році.

Забезпечені кредити Creditas дозволяють його клієнтам використовувати нерухомість, автомобілі або навіть свою заробітну плату як заставу в процесі кредитування, який покликаний допомогти їм розблокувати нижчі процентні ставки. Компанія була заснована Серджіо Фуріо у 2012 році, у відповідь на традиційно високі процентні ставки по кредитах в Бразилії.

Nubank вже пропонує особисті позики своїм бразильським клієнтам, у яких є електронний рахунок і кредитна карта в компанії, з різними процентними ставками в залежності від місяця і кількості платежів. За оцінками необанка, цими кредитами скористалися понад 2,5 млн осіб, згідно з його вебсайту.

Nubank, який також розвиває послуги в Аргентині, Колумбії та Мексиці, в останні кілька років перебуває в режимі зростання, щоб розширити свої фінансові пропозиції. Зовсім недавно він придбав платформу миттєвих платежів Spin Pay, орієнтовану на торговців.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *