19 Липня 2021 в 19:46
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Новий спонсор ФК “Барселона” – японська криптофірма Rakuten

Барселона
Share this page to Telegram

Форму гравців з футбольного клубу Барселона може прикрасити логотип однієї з криптовалют.

Один найуспішніших у світі ФК Барселона уклав угоду з японським гігантом електронної комерції Rakuten. Фірма управляє криптовалютною біржею Rakuten Wallet в Японії, але її глобальні інтереси не обмежені виключно криптовалютою.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, «Барселона» веде переговори з обережністю, оскільки недавно Іспанська національна комісія з ринку цінних паперів зажадала надавати інформацію по «рекламним кампаніям, пов’язаних з криптовалютами», охоплення яких понад 100000 осіб за 15 днів до запуску.

При цьому Комісія залишає за собою право блокувати рекламу або вносити зміни в матеріали, що може утруднити спонсорські угоди.

Регулятор назвав криптовалюти «ризикованими» і наполягає на тому, щоб узгодження додавалися до всіх рекламних акціях, пов’язаних з криптовалютами.

Крім спонсорства з боку Rakuten раніше кандидат в президенти клубу Тоні Фрейш говорив, що у нього укладено угоду з криптобіржею в Гонконзі під назвою DSDAQ. У нього була усна домовленість на спонсорство в розмірі $ 72 млн на рік.

Ще один криптооператор в Японії Remixpoint, що має ліцензію криптобіржі BITpoint, підписав угоду про спонсорство японської професійної футбольної команди Yokohama Marinos.

В його рамках логотип компанії з’явиться на футболках спортсменів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар