NFT

NFT-стартап Immutable залучив $60 млн інвестицій

Австралійський стартап Immutable, який створив орієнтований на NFT Ethereum-протокол рівня Immutable X, залучив $ 60 млн в раунді фінансування Серії В. Про це повідомляє The Block.

Раунд очолили Bitkraft Ventures і King River Capital. У ньому також брали участь Prosus Ventures, Galaxy Interactive, Fabric Ventures, Alameda Research, AirTree Ventures, Reinventure, Apex Capital і VaynerFund.

Immutable X знижує вартість випуску NFT завдяки технології масштабування від StarkWare з використанням доказів з нульовим розголошенням для офчейн-валідації транзакцій. За словами представників стартапу, такий підхід вимагає набагато менше витрат газу і, отже, енергоресурсів, що сприятливо для навколишнього середовища.

Залучені кошти Immutable направить на розширення команди розробників, нові партнерства з геймінг-фірмами та продовження роботи над NFT-іграми Gods Unchained і Guild of Guardians.

Згідно Crunchbase, у вересні 2019 року Immutable отримав $ 15 млн від Galaxy Interactive і Prosus Ventures. До цього, в липні 2018 року, стартап залучив $ 2,4 млн посівних інвестицій від Continue Capital і Nirvana Capital. Таким чином, загальна сума залучених Immutable коштів до теперішнього часу складає $ 77,4 млн.

Нагадаємо, мільярдер Стів Коен підтримав NFT-стартап Recur в раунді фінансування Серії А на $ 50 млн.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *