8 Березня 2023 в 08:05
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Найбільша криптобіржа Binance відзвітувала про резерви на $63 млрд

binance
Share this page to Telegram

Найбільша криптовалютна біржа Binance подала новий звіт про резерви. Майданчик додав до списку своїх резервів одразу 11 токенів, а загальний обсяг криптовалют на гаманцях біржі сягнув $63 млрд.

Зараз біржа, за її власними даними, зберігає 24 резервні активи, сукупна вартість яких становить $63 млрд. У звіті додалися токени MASK, ENJ, WRX, GRT, CHR, CRV, 1INCH, CVP, HFT, SSV і DOGE. Майданчик залишається вірним найбільшим по капіталізації криптовалютам ― у біткоїні Binance зберігає $12,7 млрд, ще $7,1 млрд в ефірах, а $16,3 млрд у стейблкоінах USDT.

Представники біржі запевняють, що майданчик використовує дерева Меркла для підрахунку активів клієнтів та їх резервування, тому клієнтам не варто турбуватися про будь-які проблеми – абсолютно всі активи мають резерв.

У лютому 2023 року Binance додала до своєї системи підтвердження резервів підтримку доказів із нульовим розголошенням, що збільшило приватність.

Нагадаємо, що у зв’язку з діями американських регуляторів капіталізація власного стейблкоїна Binance BUSD знизилася на 40%. Нині його капіталізація становить $8,4 млрд.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар