NFT

На крипторинку з’явилися NFT з фільму про Джеймса Бонда

Найбільша мобільна платформа для створення цифрових предметів колекціонування VeVe в партнерстві з провідною розважальною компанією Metro Goldwyn Mayer Studios (MGM) випустила серію NFT на основі культового фільму про Джеймса Бонда «Немає часу вмирати».

Тепер фанати зможуть купувати через додаток VeVe предмети колекціонування, натхненні новим фільмом, включаючи планер і маску Сафріна. Воно є для завантаження в App Store і Google Play. Дата першого випуску NFT Джеймса Бонда буде оголошена найближчим часом.

Джеймс Бонд – одна з найдавніших і успішних кінематографічних франшиз всіх часів, продовжує розвиватися і вводити нововведення, щоб задовольнити потреби нашої відданої аудиторії по всьому світу, – заявив директор з маркетингу MGM Стівен Бруно.

Ми дуже раді співпрацювати з VeVe в створенні першого у світі цифрового колекційного предмета з фільму «Немає часу вмирати» і пропонуємо фанатам ексклюзивну можливість стати володарем шматочка кінематографічної історії ».

За допомогою платформи VeVe фанати можуть демонструвати свої цифрові колекції в віртуальних виставкових залах додатки у вигляді епічних 3D-діорам, а також віртуально відвідувати, коментувати і лайкати виставкові зали інших колекціонерів.

VeVe також пропонує фоторежим доповненої реальності (AR), який дозволяє колекціонерам взаємодіяти з кожним цифровим предметом колекціонування в 3D, а також ділитися своїми колекційними предметами через соціальну стрічку VeVe в додатку і на зовнішніх соціальних платформах.

VeVe використовує протокол масштабування рівня 2 Ethereum Immutable X.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.